Конкурси

Селфі в українському строї

Тип конкурса: Звичайний

Селфі в українському строї

Всеукраїнський відкритий конкурс світлин «Українці»

Всеукраїнські відкриті конкурси світлин та селфі «Українці»

Умови участі:

У конкурсі можуть взяти участь українці різного віку – діти і дорослі. Якщо учаснику виповнилося 18 років, то він може подавати заявку на участь самостійно, а діти – за допомоги батьків. Щоб взяти участь у конкурсі необхідно оформити заявку зі згодою на обробку персональних даних та надати матеріали з 18 грудня 2020 року по 18 травня 2021 року.

На конкурс приймаються світлини та селфі в українському строї. Фото можуть бути професійними, або просто зняте на телефон. Головне те, скільки Ви зібрали балів та коментарів, наскільки велика у Вас родина та чи багато друзів. Та найважливіше, що всі події відбуватимуться на Національній платформі «Стара хата»: https://starahata.com/, яка покликана змінити хід подій нашої країни. Єдина умова – організатори можуть попросити представити докази авторства поданих світлин.

Оцінювання конкурсних робіт:

Тут все просто. Ніякого журі! Тільки Ви  і Ваші друзі. Усі бали, які вони Вам дадуть – Ваші! Оргкомітет лиш обере кілька номінацій на свій смак, буде  ще кілька заохочувальних номінацій: за щось душевне, веселе, чи дуже оригінальне селфі.

Результати конкурсу і переможці:

Переможці конкурсу нагороджуватимуться призами, грошовими преміями та дипломами. Передбачені супер призи від спонсорів – від наймодніших телефонів до розкішних путівок!

Електронні адреси організаторів:  oberegi727@gmail.com      

 

Додаток № 1

Для участі в проєкті запрошуються як аматори, так і професійні фотографи (віком від 18 років) з 18 грудня 2020 року до 18 травня 2021 року мають подати заявку на електронну адресу: oberegi727@gmail.com    за вказаною формою, або зареєструватися на сторінці https://starahata.com/ і зробити подання автоматично. Просто заходите через вказані адреси у соцмережі, створюєте кабінет, ставите фото у заявку, а модератор приймає її як учасника конкурсу.

 

ЗАЯВКА

на участь у фото проєкті  «Українці»

Прізвище, ім’я, по-батькові:

Адреса (індекс):

Контактні дані (телефон, електронна пошта, посилання на сайт або посилання на сторінку у соціальних мережах):

До заявки необхідно додати: фото робіт та резюме.

Примітка: Даю згоду на обробку моїх персональних даних, у тому числі фото творів, та їх використання в друкованих і електронних виданнях, на веб-сайтах і у відео сюжетах та інших заходах, направлених на промоцію за рішенням організаторів.

Конкурс завершився

1768
37
9
266
2
1

Селфі в українському строю

Українська хустка - національний жіночий оберіг

263
2
0

Селфі в українському строю

Українська хустка

730
27
7

Подоляночка

В моїй сорочці - велика сила! Як вишиваю, душа співає, Радість велика мене обіймає - Твориться диво із див. В моїй сорочці - велика сила! Як одягаю, то відчуваю Щиру...

265
2
1

Я люблю тебе Україно

Мій рідний край - Україна

Не вірні дані